Bebek Bakıcısı

İstanbul'da Bebek Bakıcıları

Aaah, ah! 

 

En büyük dertlerimizden biri, derdini anlatamayan, çok özel bir ilgi, sevgi ve bakım gerektiren bebeklerimize öncelikle güvenilir, hani derler ya: helal süt emmiş, temiz ve sevgi/sabır dolu bir bakıcı bulabilmek. 

Sizin tarafınızdayız! Bebek bakıcı adaylarını evinize getirdiğimizde biz de aynen sizin gözünüzle, "hangisini kendi bebeğime bakıcı olarak seçerdim" sorgusuyla süzgeçten geçiririz. Biz de sorunlu bir bakım hizmetinin parçası olmak istemeyiz. Mutlu olduğunuzda gerçekten biz de sizinle mutlu oluruz. Bu mutluluk size huzur bize de mutlaka yeni müşteriler getirir.

Türkiye'nin herhangi bir yerinde ve özellikle İstanbul'da yatılı bebek/çocuk bakıcısı temin etmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Talep formunda yaşantınıza en uygun personeli temin edebilmenize yönelik sorular mevcuttur. Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar bakıcı adayları ile paylaşılmadığından samimi olarak yanıtlayabilirsiniz. 

Kısa talep formunu doldurduktan sonra, talebinizin ayrıntılarını almak ve bakıcılık konusunda aklınıza gelmeyebilecek hususları tecrübelerimizle birlikte dikkate alarak, hızlı bir beyin fırtınası ile size uygun en iyi bakıcıyı/yardımcıyı bulmak için en yakın zamanda (P.tesi - C.tesi 09:00 - 19:00) sizinle iletişime geçilecektir.