İstanbul'da Gündüzlü Bakıcı (Günübirlik bakıcı/yardımcı)

İstanbul'da Gündüzlü Bakıcılar

İstanbul'da gündüzlü bakıcı, günlük ev işlerine yardımcı, gündüzlü bebek bakıcısı vb. bulmak pek kolay sayılmaz. Dikkat edilmesi gereken en önemli etken evinize en yakın veya çok da uzak olmamak kaydıyla tek vesayetle gelinebilecek bir yerde oturan  bakıcı/yardımcı bulmaktır.

Böyle bir bakıcı/yardımcı; gerek trafik sıkışıklığı, toplu taşıma aksaklıkları vs. gibi dış etkenler, gerekse insani hatalar (uyanamamak, otobüsü kaçırmak vb.) yüzünden her sabah "Acaba bakıcım ben işe gitmeden gelebilecek mi?" stresini daha az yaşamanıza sebep olabilir. 

Türkiye'nin herhangi bir yerinde ve özellikle İstanbul'da gündüzlü bebek/çocuk bakıcısı temin etmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Talep formunda yaşantınıza en uygun personeli temin edebilmenize yönelik sorular mevcuttur. Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar bakıcı adayları ile paylaşılmadığından samimi olarak yanıtlayabilirsiniz. 

Kısa talep formunu doldurduktan sonra, talebinizin ayrıntılarını almak ve bakıcılık konusunda aklınıza gelmeyebilecek hususları tecrübelerimizle birlikte dikkate alarak, hızlı bir beyin fırtınası ile size uygun en iyi bakıcıyı/yardımcıyı bulmak için en yakın zamanda (P.tesi - C.tesi 09:00 - 19:00) sizinle iletişime geçilecektir.