REFERANS

Teşekkür ederiz; 

BİZİ ZATEN ÖNERDİĞİNİZİ BİLİYORUZ.

Şimdi geri ödeme zamanı:

 

Bizi tanıdıklarınıza önerin: her referansınız için

Referans ödemesi alın!

Katılım Koşulları:

 

1. Referans kampanyası 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya bitiş/uzama tarihleri kayıtlı kullanıcılarımıza SMS ile bildirilecektir.

 

2. Kampanyadan, EvaGroup hizmetlerinden daha önce faydalanmış olma şartı aranmamaktadır.

 

3. Kampanyaya katılım iki aşamadan oluşmaktadır: 

> Aşağıdaki başvuru formunun doldurulması,

 

> Faydalanmış olduğunuz EvaGroup hizmeti hakkındaki kanaatinizi (veya henüz hizmet almadıysanız da bizden bahseden bir cümleyi) Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarınızdan bir kez paylaşmanız gereklidir. (Sosyal medya hesaplarınızın birbirleri ile bağlantılı olmaları da yeterlidir. Resimli paylaşımlarda bakıcınız/yardımcınız ile birlikte çekilecek resminiz olabileceği gibi, EvaGroup logosu da kullanılabilir. Resimli veya metinli paylaşım içerisinde BakıcıTürkiye.com ibaresi yazmalıdır.)

 

4. Kampanya dahilinde EvaGroup hizmetini öneren ve aşağıdaki başvuru formunu doldurmuş kişiye (bundan sonra Referans olarak anılacaktır), önerdiği kişiden tahsil edilen ücretin %10'u kadar referans ücreti ödenmektedir. 250TL. üst limit sınırı kaldırılmıştır. Tahsil edilmeyen ödemeler için (icra takibi başlatılmış olsa dahi) referans ödemesi yapılmaz. 

 

5. Referans ücretinin hak edildiği ve ücretin Referansın belirlediği hesaba aktarıldığı gün Referansa SMS ile bildirilmektedir.

 

6. Referans ödemeleri; ücret tahsilini takip eden 30. iş günü Referansın belirtmiş olduğu banka hesap numarasına otomatik olarak (talep etmenize gerek kalmaksızın) yapılır. 

 

7. Kazanılan referans ücretleri, istenildiği takdirde EvaGroup hizmetlerinde kullanılabilir veya bir başkasına indirim olarak devredilebilir. 

 

8. EvaGroup'a yönlendirilen kişinin, EvaGroup ile iletişime geçtiğinde, "Referansım; Ad-Soyad" şeklinde belirtmesi veya BakıcıTürkiye.com üzerinden yapılacak başvurularda Talep Formundaki "Bize nasıl ulaştınız?" bölümünde "Referans adı ve soyadı" yazması gerekmektedir. 

 

9. EvaGroup kampanya koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar değişse ve/veya kampanya yukarıda belirtilen tarihten önce sona ermiş olsa dahi; Referanslar, kazanılmış olan haklarını tahsil ederler

 

10. Yabancı personel temininde hizmet bedeli; bir aylık maaş tutarının %50'si, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı temininde bir aylık maaş tutarının %100'üdür.

Şimdi Başvurun