Sakıncalı Bakıcılar/Elemanlar Listesi - İstanbul ve Diğer İller

Sakıncalı Bakıcılar/Yardımcılar

Çalıştıkları evde hırsızlık yapan elemanlar, halen aranan bakıcılar, bakıcılığını yaptığı çocuğa, yaşlıya kötü muamele yapan lar, sabıkalı bakıcılar, kötü tarafları (uyuşturucu, alkol kullanımı veya bulaşıcı hastalık) tespit edilen bakıcılar, nedenleri ile birlikte tavsiye edilmeyen bakıcılar vb. burada listelenmektedir.

Listede yer alan sakıncalı bakıcıların/yardımcıların tespit edilen durumları hakkında yeterli bilgi, görüntü, ses vb. delilleri edinilmiştir. 

Sakıncalı Bakıcılar Listesi; evlerinin içine bakıcı/yardımcı alacak olan ailelerin zarar görmemeleri için yapılmış olup, sadece ailelerin erişimine açıktır.

Şu an görüşme aşamasında olduğunuz veya hali hazırda sizinle çalışan bakıcınızın/yardımcınızın sakıncalı bakıcılar/elemanlar listesinde olup olmadığını öğrenmek için 0850 840 63 82 numaralı hattımıza araştırmak istediğiniz kişinin TC Kimlik Numarasını veya Pasaport Seri Numarasını, bunları bilmiyorsanız resmî adını (tanıştığınız birçok bakıcı adayı Türkçeye daha yakın olması için farklı isimler kullanabilmektedirler) SMS olarak gönderin, listemizde bulunan sakıncalı elemanlardan biri ise size sebebi ile birlikte bildirelim. 

Siz de bir bakıcıdan/elemandan zarar görmüş iseniz, bize bildirin, listemize alalım.

ARAŞTIRDIĞINIZ BAKICININ/YARDIMCININ

TC KİMLİK NO - PASAPORT SERİ NO

VEYA RESMÎ ADI SOYADINI

0850 840 63 82'YE SMS ATIN