Yatılı Yabancı Bakıcı

Yatılı Yabancı Bakıcılar

Yatılıyabancı bakıcılar, Türkiye'de en çok tercih edilen bakıcılardır. Uyruğu ne olursa olsun, yatılı olması ve yerli bakıcılara göre biraz daha ekonomik seçenekler sunabilmeleri bu tercihin ana sebeplerindendir. Tabi yabancı bakıcıların da bazı dezavantajları olabilmektedir. Bu hususları anlatan yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

Yatılı yabancı bulmak için ise bize ulaşmanız yeterlidir. Dünyanın her yerinden gelen bakıcı adaylarımıza ulaşmak için önce bize ulaşın :-) 

Türkiye'nin herhangi bir yerinde ve özellikle İstanbul'da yatılı yabancı bakıcı temin etmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Talep formunda yaşantınıza en uygun personeli temin edebilmenize yönelik sorular mevcuttur. Bu sorulara vereceğiniz yanıtlar bakıcı adayları ile paylaşılmadığından samimi olarak yanıtlayabilirsiniz. 

Kısa talep formunu doldurduktan sonra, talebinizin ayrıntılarını almak ve bakıcılık konusunda aklınıza gelmeyebilecek hususları tecrübelerimizle birlikte dikkate alarak, hızlı bir beyin fırtınası ile size uygun en iyi bakıcıyı/yardımcıyı bulmak için en yakın zamanda (P.tesi - C.tesi 09:00 - 19:00) sizinle iletişime geçilecektir.